5. Art informel

Art informel

Opgericht in 1945 - opgeheven in 1960

Art informel

Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas
Afmetingen43 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 229!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 229
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 139!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Corneille - Ingelijste lithografie : nTotem kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie : nTotem
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 649
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 649
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel “ kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel “
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Antoni Tapies - "Homage to Joan Miro" 1993 - drucksigniert kopen? Bied vanaf 90!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans "Eerbetoon aan Joan Miro" 1993
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 90
Corneille - provincie Flevoland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Flevoland zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Overijssel zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Overijssel zeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Friesland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Friesland zeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Noord Holland zeefdruk kopen? Bied vanaf 135!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Noord Holland zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Constant - handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
TechniekDroge Naald
Afmetingen57 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Constant - handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 450!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Corneille - Vertige de l'oeil (Duizeligheid van het oog) kopen? Bied vanaf 495!
TechniekLitho
Afmetingen79 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Armando - Das Grab kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ongetiteld
TechniekGiclée
Afmetingen107 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Armando - ohne Titel kopen? Bied vanaf 155!
TechniekGiclée
Afmetingen62 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 155
TechniekFotocollage
Afmetingen52 x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 695
Armando - Rote Blume kopen? Bied vanaf 250!
TechniekGiclée
Afmetingen106 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250