5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

TechniekEts
Afmetingen40 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Jaap Hillenius - Gadegeslagen koppel - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Gadegeslagen koppel - Ets
TechniekEts
Afmetingen24 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 45
1 bieding
Jan Montyn - Ets - 1999 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1999
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 115
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Sees Vlag - Linosnede: Zienangoog II - 1989 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Linosnede: Zienangoog II - 1989
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen64.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Hendrikus Roodenburg - Oude Kerkstoren kopen? Bied vanaf 25!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Oude Kerkstoren
TechniekEts
Afmetingen26 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex kopen? Bied vanaf 45!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Afmetingen46 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden Ik breng de nacht door in het oog van de dag . kopen? Bied vanaf 150!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands Gij zult mij niet scheiden Ik breng de nacht door in het oog van de dag .
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 170
3 biedingen
Gerard 't Hart - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Akke Sins - Landschap met personen - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Akke Sins (1928) Nederlands Landschap met personen - Ets
TechniekEts
Afmetingen14 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 27!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Doosje - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 27
Adine Engelman - Olieverf op doek - 1987 kopen? Bied vanaf 350!
Adine Engelman (1937) Nederlands Olieverf op doek - 1987
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 350
Kees Verkade - Ingelijste litho: "Omhelzing, de kus, gesprek - 1997 kopen? Bied vanaf 350!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Ingelijste litho: "Omhelzing, de kus, gesprek - 1997
TechniekLitho
Afmetingen44 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Sam Middleton - Zeefdruk: Concerto- 1995 kopen? Bied vanaf 150!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Concerto- 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 150
Sam Middleton - Zeefdruk: Drumsticks - 1995 kopen? Bied vanaf 150!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Drumsticks - 1995
Afmetingen41 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Gerd Arntz - zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 45!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
€ 45
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 90!
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 449!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 449
Fon Klement - Lilacres kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Lilacres
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Willem F. Wagner - Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III kopen? Bied vanaf 24!
Willem F. Wagner (1935) Nederlands Drie handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities I, II, III
Afmetingen15 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 24
Jan Montyn - compositie met figuren en tekst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands compositie met figuren en tekst
Afmetingen59.5 x 66.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Sierhuis - Aan bet strand kopen? Bied vanaf 675!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aan bet strand
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 675
JCJ VANDERHEYDEN - z.t. (blauw kruis) kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands z.t. (blauw kruis)
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Fon Klement - Bleu Grissant kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Bleu Grissant
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Sierk Schroder - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 40
Han Krug - Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken kopen? Bied vanaf 45!
Han Krug (1890-1977) Nederlands Twee gezichten op Beek, Montferland - Gemengde technieken
Afmetingen25 x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Mel Westenburg - Olieverf op doek, Schepen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Mel Westenburg (1922-2004) Nederlands Olieverf op doek, Schepen - Ingelijst
Afmetingen56 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 48!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands Abstract landschap - Droge naald ets
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Gevarieerd boeket met liggende amoortje - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
TechniekAcryl
Afmetingen116 x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Klaprozen - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Klaprozen - Ingelijst (Groot)
TechniekAcryl
Afmetingen100 x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 520
2 biedingen
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Dolfijnen (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Dolfijnen (Groot)
TechniekAcryl
Afmetingen150 x 250 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 320
2 biedingen
Anton Martineau - Litho:poetry of a dual talent kopen? Bied vanaf 45!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho:poetry of a dual talent
TechniekLitho
Afmetingen46.5 x 76.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen55 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 399
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: Amaryllis
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen105 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Jon Marten - Litho: "Sluipende tijd" kopen? Bied vanaf 50!
Jon Marten (1934) Nederlands Litho: "Sluipende tijd"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Verkade - Ingelijste litho: "Joie exuberante" I - II - 2008(Nette lijst) kopen? Bied vanaf 100!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Ingelijste litho: "Joie exuberante" I - II - 2008(Nette lijst)
TechniekLitho
Afmetingen63 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Ko Oosterkerk - Nacht kopen? Bied vanaf 55!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Nacht
TechniekEts
Afmetingen59 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Frank Letterie - Gezin: Het geborgen begin - met certificaat, nummer 417 kopen? Bied vanaf 125!
Frank Letterie (1931) Nederlands Gezin: Het geborgen begin - met certificaat, nummer 417
TechniekOverig
Afmetingen16 x 14 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1530 g
€ 125