Hendrik de Laat (1900-1980) Tolbrugstraat 's-Hertogenbosch
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 35 x 28 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 52