5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

Corneille - “La femme allongée et l’oiseau jaune” kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch “La femme allongée et l’oiseau jaune”
TechniekLitho
Afmetingen61 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Corneille - Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas kopen? Bied vanaf 2000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Carnaval des oiseaux, serie van 6 zeefdrukken op Canvas
Afmetingen43 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 229!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 229
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Corneille - Metalen sculptuur De Blauwe Kat kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Metalen sculptuur De Blauwe Kat
TechniekIJzer
Afmetingen57 x 75 x 1 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 600
Corneille - Ingelijste lithografie : nTotem kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste lithografie : nTotem
TechniekLitho
Afmetingen73 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
€ 649
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 649!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 649
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 250!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Compositie met personen -
TechniekEts
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Lucebert - Compositie met personen - kopen? Bied vanaf 875!
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 875
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel “ kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel “
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 50
Corneille - provincie Flevoland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Flevoland zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Overijssel zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Overijssel zeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Friesland zeefdruk kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Friesland zeefdruk
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Corneille - provincie Noord Holland zeefdruk kopen? Bied vanaf 135!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch provincie Noord Holland zeefdruk
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 135
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Corneille - Vertige de l'oeil (Duizeligheid van het oog) kopen? Bied vanaf 495!
TechniekLitho
Afmetingen79 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Lucebert - Kleuren zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Kleuren zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen55 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Hans Hartung - Ingelijste litho: Abstracte compositie 'L 33' - 1957 kopen? Bied vanaf 995!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Ingelijste litho: Abstracte compositie 'L 33' - 1957
TechniekLitho
Afmetingen72 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 995
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Corneille - Atelierfoto jaren 50 kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Atelierfoto jaren 50
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 35
Corneille - Keramiek atelier Albisola met kunstenaar jaren 50 kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramiek atelier Albisola met kunstenaar jaren 50
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 35