5. De 8

De 8

Opgericht in 1927

De leden van De 8 (architectuur) waren opgeleid in de sfeer van de Amsterdamse School, maar ze keerden zich tegen de schortjesarchitectuur van de Amsterdamse School. Daarnaast zetten ze zich ook af tegen De Stijl. De 8 streefde naar een functionalistische bouwkunst, die voorzag in de behoeften van de samenleving.

Willem Hendrik Gispen - Gezichten op Culemborg kopen? Bied vanaf 100!
Willem Hendrik Gispen (1890-1981) Nederlands Gezichten op Culemborg
TechniekEts
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100