Techniek | Litho |
Afmetingen | 31 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Opgericht in 1912
De Onafhankelijken ontstonden als verzet tegen de gevestigde kunst en werden opgericht als een ‘modern gezind genootschap’ in Amsterdam. Ze wilden expressieve vrijheid voor het individu in werken en exposeren door middel van een halfjaarlijkse juryvrije expositie. Tijdens een dergelijke expositie waren verschillende werken van zeer uiteenlopende stromingen te zien. Na de Eerste Wereldoorlog waren de Onafhankelijken voor groot belang voor alle kunstenaars die aan hun eigen vrije opvattingen werkten en die door de juryvrije vereniging een mogelijkheid hadden om te exposeren. Ze hebben een grote rol gespeeld in de omslag in de beeldende kunst die aan het begin van de twintigste eeuw plaatsvond.
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 31 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 50 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 39 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 29 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 50 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 28.5 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 83 x 93 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65.5 x 48.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 68 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 27.5 x 21 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 45 x 36 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 26 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 98 x 128 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 45.5 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 29.5 x 21 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 41 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 75 x 96 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 68 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 46 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 30 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 37 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 93 x 136 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 47 x 64.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 59 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 28 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 42 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 50 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 38 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 61 x 79 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 21 x 16 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 105 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 29.7 x 48.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 34 x 61 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 74 x 84 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 46 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 37 x 30.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Softcover |
Afmetingen | 23 x 23 cm (h x b) |
Afmetingen | 42.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 60 x 38 cm (h x b) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |