Ton Albers (1923) Litho "Schapenkop"
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Huidig bod
€ 20
3 biedingen