5. Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie Kunstenaars Amsterdam

Federatie van Verenigingen van Beroeps Beeldende Kunstenaars (Amsterdam)

Er worden 131 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan van Riel - Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Jan van Riel - Landschap

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1941
Afmetingen64 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Berserik - Jantje kopen? Bied vanaf 50!
Herman Berserik - Jantje

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Horizon kopen? Bied vanaf 75!
Jan Snoeck - Horizon

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormonschau

Jaartal1996
Afmetingen60 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Defesche - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Fer Hakkaart - Twee heren en een dame - Ets kopen? Bied vanaf 90!
Fer Hakkaart - Twee heren en een dame - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1968
TechniekEts
Afmetingen24.5 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik - Ets: Stilleven met eieren - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1982
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Man met schaar op troon - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga - Man met schaar op troon - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen31 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Flip van der Burgt - Storm Burgerdam - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1957
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Normandie kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Normandie

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Masker kopen? Bied vanaf 50!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Masker

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen87 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave - Schepen voor de kust - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 13.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Giraffe - Ingelijst (Groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
Afmetingen129 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - Gouache, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Defesche - Gouache, Zonder titel - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1978
TechniekGouache
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel kopen? Bied vanaf 1!
Nico Molenkamp - Zeefdruk, Vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rudi Bierman - Grote expressionistische Aquarel "Amsterdam stadsgezicht met bootje" gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
Rudi Bierman - Grote expressionistische Aquarel "Amsterdam stadsgezicht met bootje" gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1957
TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rudi Bierman - 1965 -Gesigneerde impressionistische Aquarel "kustgezicht met bootjes" kopen? Bied vanaf 38!
Rudi Bierman - 1965 -Gesigneerde impressionistische Aquarel "kustgezicht met bootjes"

Tekening / Aquarel

Jaartal1965
TechniekAquarel
Afmetingen27 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Stroosma - 5 etsen kopen? Bied vanaf 65!
Jan Stroosma - 5 etsen

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doordaafse

Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen55 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Herman Berserik - Litho, Olielamp in landschap kopen? Bied vanaf 70!
Herman Berserik - Litho, Olielamp in landschap

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
TechniekEts
Afmetingen29.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Ets, Dode mus. kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave - Ets, Dode mus.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekEts
Afmetingen22 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Kees Spermon - conversation piece yellow kopen? Bied vanaf 1!
Kees Spermon - conversation piece yellow

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1973
Afmetingen55 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 38!
Nico Molenkamp - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Afmetingen29 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Baars - Boeket zonnebloemen in vaas, bloemstilleven kopen? Bied vanaf 89!
Jan Baars - Boeket zonnebloemen in vaas, bloemstilleven

Geplaatst doorMrMrsBook

Jaartal1965
Afmetingen63 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 40!
Nico Molenkamp - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Franz - Gemengde techniek op doek, Lumière Pénétrante - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Piet Franz - Gemengde techniek op doek, Lumière Pénétrante - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1985
Afmetingen121.5 cm x 91.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Pieter Defesche - Rode Berg kopen? Bied vanaf 1900!
Pieter Defesche - Rode Berg

Geplaatst doorJacobson

Jaartal1995
Afmetingen120 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Cutty Sark Londen - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen13 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Spermon - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Kees Spermon - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet Franz - Olieverf op doek, Memphis I - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 50!
Piet Franz - Olieverf op doek, Memphis I - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1974
Afmetingen81 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Willem Jans Dijk - Winter 1923 -'24 kopen? Bied vanaf 60!
Willem Jans Dijk - Winter 1923 -'24

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorjosienkapma

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen kopen? Bied vanaf 40!
Willem Jans Dijk - Grauw. Eendekorf met zeilende schepen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorjosienkapma

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Spermon - Litho "No....words I" kopen? Bied vanaf 34!
Kees Spermon - Litho "No....words I"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen62 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: le jeu- 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
Afmetingen18 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Mensinga - Ets: Une charogne - 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: Une charogne - 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Jan van der Veer - Waterleiding duinen kopen? Bied vanaf 65!
Jan van der Veer - Waterleiding duinen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekHoutskool
Afmetingen17.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Ets: Les petites vieilles - 1963 kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga - Ets: Les petites vieilles - 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1963
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving kopen? Bied vanaf 115!
Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - Tot ziens, zeefdruk (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 60!
Jan Snoeck - Tot ziens, zeefdruk (kleine oplage)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1988
Afmetingen55 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jerre Hakse - onbekend kopen? Bied vanaf 120!
Jerre Hakse - onbekend

Tekening / Aquarel

Geplaatst dooralfabet123

Jaartal2007
TechniekHoutskool
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Cor Hund - Vaas met bloemen. kopen? Bied vanaf 125!
Cor Hund - Vaas met bloemen.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Jaartal1961
TechniekAquarel
Afmetingen23 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Snoeck - Onbekend kopen? Bied vanaf 175!
Jan Snoeck - Onbekend

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarcart

Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Sandberg - Ardon, zeefdruk

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1960
TechniekVaria
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
Jan Mensinga - Clown en ander figuur kopen? Bied vanaf 45!
Jan Mensinga - Clown en ander figuur

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1961
TechniekEts
Afmetingen12.5 cm x 17 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Cafescene kopen? Bied vanaf 39!
Jan Mensinga - Cafescene

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Cafescene

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorStrechgel

Jaartal1982
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Molenkamp - Vogel kopen? Bied vanaf 100!
Nico Molenkamp - Vogel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal1997
Afmetingen80 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Snoeck - Schaal zwart wit 2 gezichten kopen? Bied vanaf 650!
Jan Snoeck - Schaal zwart wit 2 gezichten

Beeld / Object

Geplaatst doorMarcart

Jaartal1984
TechniekKeramiek
Afmetingen18 cm x 33 cm x 20 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Nieuwenhuijs - Gemengde techniek: beest - 1974 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 599!
Jan Nieuwenhuijs - Gemengde techniek: beest - 1974 (nieuwe lijst!)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1972
Afmetingen61 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Snoeck - VPK Ruimtevaart brons kopen? Bied vanaf 60!
Jan Snoeck - VPK Ruimtevaart brons

Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1964
TechniekPenning
Afmetingen49 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt