5. Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen

Opgericht in 1968 - opgeheven in 1976

Grafiekkring Groningen

Grafiekkring Groningen was een kring van verzamelaars van hedendaagse grafische kunst in Groningen. In samenwerking met Prent 190 gaven zij series van vijf prenten uit, elk in een oplage van 190 exemplaren. De kring had ten doel om enerzijds kunstenaars die in Groningen werkzaam zijn grotere bekendheid te geven, en anderzijds om niet-Groningse kunstenaars aldaar te introduceren.

Er worden 138 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Hannes Postma - Litho: Horst Janssen/Hamburg - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: Horst Janssen/Hamburg - 1968

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: formatie - 1987

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van der Zee - Houtsnede: Ruiters, gedrukt in zwart en blauw - 1954 kopen? Bied vanaf 200!
Jan van der Zee - Houtsnede: Ruiters, gedrukt in zwart en blauw - 1954

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1954
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen39 cm x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Karel Appel - Friday uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Karel Appel - Friday uit de serie Seven Summer Days - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1977
Afmetingen85.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Cobra kunstenaars - bibliofiele collectie van 25 uitgaven. kopen? Bied vanaf 100!
Karel Appel - Cobra kunstenaars - bibliofiele collectie van 25 uitgaven.

Kunstboeken

Geplaatst doorcollectioneur

TechniekTijdschrift
Afmetingen36 cm x 28 cm (h x b)
Lucebert - Cobra personages kopen? Bied vanaf 495!
Lucebert - Cobra personages

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAntheus2020

Jaartal1990
TechniekStift
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan de Bruin - duinlandschap kopen? Bied vanaf 10!
Jan de Bruin - duinlandschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorkunsthuis85

TechniekAquarel
Afmetingen34 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Christian Dotremont - Duo Pour Pinceau et Crayon - Au vieux vélo

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorPimR

Jaartal1982
TechniekProefdruk
Afmetingen63 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Lucebert - Originele Oil stick drawings kopen? Bied vanaf 1600!
Lucebert - Originele Oil stick drawings

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorPimR

Jaartal1962
TechniekStift
Afmetingen70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van der Zee - Houtsnede: Straatbeeld - 1951 kopen? Bied vanaf 200!
Jan van der Zee - Houtsnede: Straatbeeld - 1951

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1951
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 cm x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - Boek: Aan Constant - 1985 kopen? Bied vanaf 395!
Constant - Boek: Aan Constant - 1985

Kunstboeken

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1985
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen34.5 cm x 24 cm (h x b)
Jan van der Zee - Houtsnede: De kruisiging van Christus en zijn discipelen kopen? Bied vanaf 200!
Jan van der Zee - Houtsnede: De kruisiging van Christus en zijn discipelen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurrijke zeefdruk: Seven summer days - 1977 nooit ingelijst' kopen? Bied vanaf 1395!
Karel Appel - Kleurrijke zeefdruk: Seven summer days - 1977 nooit ingelijst'

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2014
Afmetingen85 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Litho: dimension in landschaft - 1967 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho: dimension in landschaft - 1967

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1967
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Constant - litho: New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 550!
Constant - litho: New Babylon - 1963

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 75 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 250!
Karel Appel - Kleurenzeefdruk de tovenaar handgesigneerd uit 1977 (in nieuwstaat!)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1977
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 199!
Lucebert - Ets: Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekEts
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Litho: Poetry - met een gedicht van Remco Campert - 1990 kopen? Bied vanaf 250!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1990
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Litho - 1975 kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho - 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Litho kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Postma - Litho

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Figuren (1965), olieverf op doek (groot!) kopen? Bied vanaf 1!
Hannes Postma - Figuren (1965), olieverf op doek (groot!)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1965
Afmetingen151 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Abstracte compositie (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 500!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Abstracte compositie (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen200 cm x 225 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Hannes Postma - Olieverf op doek, For the time being (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Hannes Postma - Olieverf op doek, For the time being (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2014
Afmetingen97 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Zonder titel (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal2019
Afmetingen115 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, Hollandse winter (Groot) kopen? Bied vanaf 300!
Hannes Postma - Olieverf op doek, Hollandse winter (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
Afmetingen120 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Olieverf op doek, De jager (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 400!
Hannes Postma - Olieverf op doek, De jager (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1981
Afmetingen150 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Zonder titel kopen? Bied vanaf 595!
Karel Appel - Zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlowracer

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 99 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schoonhoven - Formatie III kopen? Bied vanaf 275!
Jan Schoonhoven - Formatie III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier(mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 265!
Lucebert - Zeefdruk op geschept papier(mooi gelijst)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1993
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jeroen Henneman - Watervrouw (1988) - grote litho, oplage 15/80 kopen? Bied vanaf 150!
Jeroen Henneman - Watervrouw (1988) - grote litho, oplage 15/80

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1988
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laatste
kans
Hannes Postma - De reis kopen? Bied vanaf 1!
Hannes Postma - De reis

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Postma - Good Morning, litho kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma - Good Morning, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Paysage Visage, prachtig gelijst kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel - Paysage Visage, prachtig gelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Jaartal1979
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Goethem - Ganzenbord, litho kopen? Bied vanaf 40!
Jan van Goethem - Ganzenbord, litho

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roger Raveel - Lot met 5 uitgaves en 4 artikelen -> gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Roger Raveel - Lot met 5 uitgaves en 4 artikelen -> gratis verzending NL

Kunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1981
TechniekSoftcover
Afmetingen28.5 cm x 28.5 cm (h x b)
Karel Appel - Regards vers l’Infini 1963 kopen? Bied vanaf 1100!
Karel Appel - Regards vers l’Infini 1963

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMigdale1

Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen81 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van der Zee - Paardenmarkt in Zuidlaren kopen? Bied vanaf 4500!
Jan van der Zee - Paardenmarkt in Zuidlaren

Geplaatst doorharrie1959

Jaartal1960
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Schoonhoven - Formatie V kopen? Bied vanaf 290!
Jan Schoonhoven - Formatie V

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Blue head again kopen? Bied vanaf 525!
Karel Appel - Blue head again

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - (naar)-Bord Dancing Girl uitgegeven door Reflex incl.certificaat/or.verpakking kopen? Bied vanaf 345!
Karel Appel - (naar)-Bord Dancing Girl uitgegeven door Reflex incl.certificaat/or.verpakking

Beeld / Object

Jaartal2006
TechniekKeramiek
Afmetingen33 cm x 33 cm x 1.5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Laatste
kans
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Reinier Lucassen - Zeefdruk, Que 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Reinier Lucassen - Zeefdruk, Que 2 - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
Afmetingen83 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Lucebert - Je suis kopen? Bied vanaf 500!
Lucebert - Je suis

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMarcart

TechniekLitho
Afmetingen75 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - -Sa piste a L'image de la planete terre'- kopen? Bied vanaf 1800!
Karel Appel - -Sa piste a L'image de la planete terre'-

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJanvld

Jaartal1978
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen76 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Ik ben een profeet Panorama tijdschrift 16-22 augustus 1969 kopen? Bied vanaf 30!
Karel Appel - Ik ben een profeet Panorama tijdschrift 16-22 augustus 1969

Multimedia

Geplaatst doorHDB2021

Jaartal1969
TechniekMultimedia
Afmetingen36 cm x 26.5 cm (h x b)
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z kopen? Bied vanaf 320!
Jan Schoonhoven - minimalistische zeefdruk - 1987 - oplage B/Z

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGalerie Zien

Jaartal1987
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Cheval kopen? Bied vanaf 800!
Karel Appel - Cheval

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHaffmans

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1971
TechniekDroge Naald
Afmetingen64 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst