5. Kunst Zij Ons Doel

Kunst Zij Ons Doel

Opgericht in 1821

Kunst Zij Ons Doel

Het Genootschap van Beeldende Kunstenaars 'Kunst Zij Ons Doel' is voortgekomen uit de Teekenacademie en het Tekencollege Kunstmin en Vlijt, en is een van de oudste beroepsverenigingen van Beeldend Kunstenaars in Nederland. Haar doel was het tekenen en schilderen naar model, het houden van lezingen en kunstbeschouwingen en andere evenementen organiseren. Na de Eerste Wereldoorlog wilde het genootschap vernieuwen en uitbreiden en werd het tekencollege meer een schildersvereniging. Daarnaast ging Kunst Zij Ons Doel ook over op tot een vrije jury, waardoor het steeds meer een cultureel centrum werd.

Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
TechniekEts
Afmetingen49 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Fré Drost - Zeevissers kopen? Bied vanaf 65!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Zeevissers
Afmetingen33.5 x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 65
Fré Drost - Scheveningen strand kopen? Bied vanaf 75!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Scheveningen strand
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 75
Fré Drost - Kunstveiling kopen? Bied vanaf 2!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Kunstveiling
TechniekAquarel
Afmetingen34.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 20
6 biedingen
Fré Drost - Italiaans dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Italiaans dorpsgezicht
TechniekAquarel
Afmetingen33 x 43 cm (h x b)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 25
Fré Drost - schilderles kopen? Bied vanaf 1!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands schilderles
TechniekAquarel
Afmetingen31 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1
Eric de Nie - Hoogovens (?) kopen? Bied vanaf 450!
Eric de Nie (1944) Nederlands Hoogovens (?)
Afmetingen67 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Adrianus Miolee - Studie van landarbeiders kopen? Bied vanaf 30!
Adrianus Miolee (1879-1961) Nederlands Studie van landarbeiders
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen25 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Cornelis Jacobus Aart Kruijt - Amsterdamse Poort te Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
Cornelis Jacobus Aart Kruijt (1869-1945) Nederlands Amsterdamse Poort te Haarlem
TechniekEts
Afmetingen26 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Frederik Teding van Berkhout - Strand van Zandvoort kopen? Bied vanaf 50!
Frederik Teding van Berkhout (1883-1965) Nederlands Strand van Zandvoort
TechniekAquarel
Afmetingen32.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed) kopen? Bied vanaf 180!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Portret (man met hoed)
Afmetingen83.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 180
Kees Verwey - 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot kopen? Bied vanaf 50!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 24 cm (h x b)
€ 50
Adam Potgieter - Landschap kopen? Bied vanaf 60!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Landschap
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Jan Visser - Mooi schilderij van bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 55!
Jan Visser (1879-1961) Nederlands Mooi schilderij van bloemen in vaas
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Arie-Kees van Noort - Strandgezicht (Haagse School) kopen? Bied vanaf 600!
Arie-Kees van Noort (1914-2003) Nederlands Strandgezicht (Haagse School)
Afmetingen35.5 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 600
Fred van der Wal (1942) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen29.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Poppe Damave (1921-1988) Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan van Geem - Dat hebben we gehad kopen? Bied vanaf 75!
Jan van Geem (1919-1995) Nederlands Dat hebben we gehad
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen73 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan van Geem - Aandacht kopen? Bied vanaf 150!
Jan van Geem (1919-1995) Nederlands Aandacht
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen73 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Kees Verwey - damesportret mejuffrouw Buzeck kopen? Bied vanaf 1000!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands damesportret mejuffrouw Buzeck
Afmetingen80 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 1.000
Barend van Voorden - Witte roosjes kopen? Bied vanaf 750!
Barend van Voorden (1910-2000) Nederlands Witte roosjes
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Janny Tollenaar - Aquarel pompoenen kopen? Bied vanaf 25!
Janny Tollenaar (1923-2013) Nederlands Aquarel pompoenen
TechniekAquarel
Afmetingen45.5 x 66.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan van Geem - Opgespoten polder kopen? Bied vanaf 30!
Jan van Geem (1919-1995) Nederlands Opgespoten polder
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Ina Rahusen - Mannen aan de wandel. kopen? Bied vanaf 50!
Ina Rahusen (1895-1977) Nederlands Mannen aan de wandel.
TechniekLitho
Afmetingen24 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Herman Kruyder - Professioneel ingelijste foto en 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Herman Kruyder (1881-1935) Nederlands Professioneel ingelijste foto en 3 boekwerken
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
€ 75
Simon de Heer - Gemeentehuis Graft (?) kopen? Bied vanaf 20!
Simon de Heer (1885-1970) Nederlands Gemeentehuis Graft (?)
TechniekEts
Afmetingen37 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Jacobus Doeser - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zeilschepen op de Kust van Zweden
TechniekEts
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Fred van der Wal - Shirt kopen? Bied vanaf 150!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Shirt
Afmetingen71 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Frederik Teding van Berkhout - Meertje bij Teuge. kopen? Bied vanaf 45!
Frederik Teding van Berkhout (1883-1965) Nederlands Meertje bij Teuge.
TechniekAquarel
Afmetingen33.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Kees Okx - handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969 kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969
TechniekEts
Afmetingen56 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Okx - gesigneerd boek kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands gesigneerd boek
TechniekSoftcover
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
€ 50
Gerard Kerkhoff - 3 tekeningen van Haarlem kopen? Bied vanaf 15!
Gerard Kerkhoff (1872-1957) Nederlands 3 tekeningen van Haarlem
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen9.5 x 30.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Andreas Schelfhout - 2 antieke maritieme prenten kopen? Bied vanaf 50!
Andreas Schelfhout (1787-1870) Nederlands 2 antieke maritieme prenten
TechniekOverig
Afmetingen27 x 36 cm (h x b)
€ 50
Jan van der Veer - Rozen kopen? Bied vanaf 75!
Jan van der Veer (1912-2001) Nederlands Rozen
TechniekAquarel
Afmetingen36 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Kees Okx - message nocturne kopen? Bied vanaf 60!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands message nocturne
TechniekEts
Afmetingen39 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Jan Larij - Bos witte tulpen kopen? Bied vanaf 149!
Jan Larij (1879-1962) Nederlands Bos witte tulpen
Afmetingen35 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 149
Kees Verwey - Ingelijste aquarel: "Floxen" - 1990 (zeer goede herkomst!) kopen? Bied vanaf 1750!
TechniekAquarel
Afmetingen64 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.750
Rob Clous - Ets: Het slepertje - 1978 kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands Ets: Het slepertje - 1978
TechniekEts
Afmetingen40 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Anton L. Koster - Amsterdamse Poort te Haarlem - mooi ingelijste ets kopen? Bied vanaf 50!
Anton L. Koster (1859-1937) Nederlands Amsterdamse Poort te Haarlem - mooi ingelijste ets
TechniekEts
Afmetingen43 x 33 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Kees Verwey - onbekend kopen? Bied vanaf 1500!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands onbekend
TechniekAquarel
Afmetingen62 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.500
Nico Schrier - Omstreeks 1930 gemaakte Houtskool tekening "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Nico Schrier (1900-1989) Nederlands Omstreeks 1930 gemaakte Houtskool tekening "Familie" gesigneerd
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Henk Ames - De gitariste kopen? Bied vanaf 43!
Henk Ames (1930) Nederlands De gitariste
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 43
Janny Tollenaar - Aquarel landschap kopen? Bied vanaf 29!
Janny Tollenaar (1923-2013) Nederlands Aquarel landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50.9 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Adam Potgieter - Boeren landschap kopen? Bied vanaf 200!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Boeren landschap
Afmetingen93 x 124 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Rob Clous - Ets: Versteende vormen - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands Ets: Versteende vormen - 1980
TechniekEts
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Wim Vellekoop - Ingelijste zwarte tekening kopen? Bied vanaf 30!
Wim Vellekoop (1936) Nederlands Ingelijste zwarte tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Poppe Damave - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Spaarne Haarlem
TechniekEts
Afmetingen22 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 55