5. Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Opgericht in 1934

Er worden 45 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Rolf Weijburg - Ilha de Bolama kopen? Bied vanaf 75!
Rolf Weijburg - Ilha de BolamaGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordowkok

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Ria Zurne - Natuurgebeuren - Ets over litho, nr. 1 / 25 ! kopen? Bied vanaf 20!
Ria Zurne - Natuurgebeuren - Ets over litho, nr. 1 / 25 !Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1993
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen52 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laetitia de Haas - Aquatint, Morning Glory kopen? Bied vanaf 29!
Laetitia de Haas - Aquatint, Morning GloryGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doord_Hondecoeter

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joke Struik - Hondenfamilie - ets kopen? Bied vanaf 20!
Joke Struik - Hondenfamilie - etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rolf Weijburg - Testudo Gigantea at-baie Sainte Anne kopen? Bied vanaf 75!
Rolf Weijburg - Testudo Gigantea at-baie Sainte AnneGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordowkok

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen47 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan den Hengst - Stadsgezicht Amsterdam , zicht op de Schreierstoren aan de Geldersekade kopen? Bied vanaf 45!
Jan den Hengst - Stadsgezicht Amsterdam , zicht op de Schreierstoren aan de GeldersekadeTekening / Aquarel

Geplaatst doorRS1

TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick van Luijn - "Riet" kopen? Bied vanaf 39!
Dick van Luijn - "Riet"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJohannus

TechniekDroge Naald
Afmetingen45 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Rien Goene - Geometrisch Abstract Plastiek kopen? Bied vanaf 650!
Rien Goene - Geometrisch Abstract PlastiekBeeld / Object

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekIJzer
Afmetingen27 cm x 30 cm x 25 cm (h x b x d)
Gewicht11400 g
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Mark Visione - Wanderer's Song kopen? Bied vanaf 24!
Mark Visione - Wanderer's SongGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doordeKunstZolder

Jaartal1987
Afmetingen21 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerard van Rooy - Utrechtsche zetel kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Rooy - Utrechtsche zetelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMilverton22

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen62 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Pieter d' Hont - Rotary Utrecht, Ruiter te paard kopen? Bied vanaf 100!
Pieter d' Hont - Rotary Utrecht, Ruiter te paardPenningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1963
TechniekPenning
Afmetingen9.5 cm x 9.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Jan den Hengst - straatje in Bonefacio (Zuid Corsica) kopen? Bied vanaf 125!
Jan den Hengst - straatje in Bonefacio (Zuid Corsica)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

TechniekAquarel
Afmetingen64 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!
Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te AmsterdamTekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo van de Vathorst - Penning Dienst Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting (ROVU) kopen? Bied vanaf 95!
Theo van de Vathorst - Penning Dienst Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting (ROVU)Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1978
TechniekPenning
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Johannes van Bijsterveld - C3427-3, Giethoorn in de winter kopen? Bied vanaf 25!
Johannes van Bijsterveld - C3427-3, Giethoorn in de winterSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen82 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marjan Jaspers - Krijttekening: Cyclanthera explodens - 1999Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1999
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied' kopen? Bied vanaf 175!
Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied'Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leonard Pieter Versteeg - B9073, Kerk centrum Hilversum, Torenstraat kopen? Bied vanaf 100!
Leonard Pieter Versteeg - B9073, Kerk centrum Hilversum, TorenstraatSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschap kopen? Bied vanaf 55!
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschapGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Wittenberg - Kinderkopje kopen? Bied vanaf 1!
Jan Wittenberg - KinderkopjeTekening / Aquarel

Geplaatst doorQuFe

Jaartal1957
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen15.5 cm x 10 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 75!
Marjan Jaspers - KlaprozenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen82 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
Harmen Meurs - StadsgezichtTekening / Aquarel

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekPotlood
Afmetingen22 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hubert P. Sluis - ZELFPORTRET MET BOLHOED kopen? Bied vanaf 25!
Hubert P. Sluis - ZELFPORTRET MET BOLHOEDGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorloverendale

Jaartal1965
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom kopen? Bied vanaf 10!
Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskomGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbellarte

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wout Maters - Abstracte compositie, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 595!
Wout Maters - Abstracte compositie, bronzen beeldBeeld / Object

Geplaatst doorRosser

TechniekBrons
Afmetingen13 cm x 20 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Leonard Pieter Versteeg - 8719 - Portret van kunstschilder Henk Dekker kopen? Bied vanaf 25!
Leonard Pieter Versteeg - 8719 - Portret van kunstschilder Henk DekkerSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen35 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johannes van Bijsterveld - Bij Zweeloo kopen? Bied vanaf 5!
Johannes van Bijsterveld - Bij ZweelooGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorLeogroenewegen

Jaartal1977
TechniekMonotype
Afmetingen23 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Ponsioen - Oud geveltje te Tiel, gesloopt februari 1930 kopen? Bied vanaf 35!
Johan Ponsioen - Oud geveltje te Tiel, gesloopt februari 1930Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joke Struik - In de wolken kopen? Bied vanaf 1!
Joke Struik - In de wolkenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1983
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen62 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977 kopen? Bied vanaf 35!
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Engelbert L'Hoëst - Gouache, Personage - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Engelbert L'Hoëst - Gouache, Personage - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen52.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!
Rien Goene - ParadijsvogelBeeld / Object

TechniekBrons
Afmetingen50 cm x 24 cm x 12 cm (h x b x d)
Harry van der Wee - Olieverf op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 600!
Harry van der Wee - Olieverf op doek, Abstracte compositie - IngelijstSchilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen92.5 cm x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jaap Ploos van Amstel - Olieverf op doek, Stilleven langs de punt - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 500!
Jaap Ploos van Amstel - Olieverf op doek, Stilleven langs de punt - Ingelijst (Groot)Schilderij

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen94.5 cm x 124.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Loekie Metz - Penning : Jan Pietersz. Sweelinck, 1961 kopen? Bied vanaf 85!
Loekie Metz - Penning : Jan Pietersz. Sweelinck, 1961Penningen

Geplaatst doorVVPK

Jaartal1961
TechniekBrons
Afmetingen6.5 cm x 6.5 cm (h x b)
Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!
Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot)Schilderij

Geplaatst doorD-Art

Afmetingen125 cm x 95 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst