5. Mei 65

Mei 65

Mei 65

Deze groep werd opgericht in 1965, maar heeft niet lang bestaan.

Er worden 11 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992) kopen? Bied vanaf 65!
Theo Kuijpers - Litho: 'Invitation au Voyage' (1992)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1992
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Theo Kuijpers - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Guido Lippens - 'Mondriaan is ook decoratief' kopen? Bied vanaf 99!
Guido Lippens - 'Mondriaan is ook decoratief'Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorcolourfulartlimburg

Jaartal1994
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Zeefdruk, titel. Invitation au voyage III kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers - Zeefdruk, titel. Invitation au voyage IIIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1992
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Theo Kuijpers - Zeefdruk van Theo Kuijpers kopen? Bied vanaf 75!
Theo Kuijpers - Zeefdruk van Theo KuijpersGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJokeLaanbroek1970

Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Theo Kuijpers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Theo Kuijpers - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1991
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Grote litho kopen? Bied vanaf 45!
Theo Kuijpers - Grote lithoGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1992
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Kuijpers - Kleurrijke litho kopen? Bied vanaf 57!
Theo Kuijpers - Kleurrijke lithoGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst