Arie Berkulin (1939) Molen
Bied mee
Techniek | Overig |
Afmetingen | 14 x 14 x 3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 265
Deze groep werd opgericht in 1965, maar heeft niet lang bestaan.
Techniek | Overig |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 61.3 x 71.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 56 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |