5. Remunj '45

Remunj '45

Limburgse Kunstkring Remunj '45

Eugene Lucker - Kerkje met treurwilg - Neerbosch bij Nijmegen - zeldzaam werk kopen? Bied vanaf 50!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Kerkje met treurwilg - Neerbosch bij Nijmegen - zeldzaam werk
TechniekEts
Afmetingen44 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Eugene Lucker - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 25!
Eugene Lucker (1876-1943) Nederlands Stadsgezicht
TechniekEts
Afmetingen27 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25