5. Situationisten

Situationisten

Opgericht in 1957 - opgeheven in 1972

Situationisten

De situationisten vormden in 1957 een internationale kunstzinnig-politieke beweging, de kunstenaarsgroep Internationale Situationniste. Situationisten streefden ernaar om een toestand van voortdurende maatschappelijke revolutie te bewerkstelligen. Dit probeerden zij onder meer te realiseren door het creëren van ontregelende situaties, happenings. Het woord situationisme komt voort uit het idee dat elke generatie zich in een situatie bevindt, die ontstaan is door de vorige generatie, waartegen zij zich moet verzetten zodat er permanente revolutie komt tegen het gezag.

Milvia Maglione - Lot van 3 gesigneerde zeefdrukken uit Prent 190 - oplage 90/190 kopen? Bied vanaf 55!
Afmetingen54 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée DIE HAND I --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 30 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclée DIE HAND I --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 30 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 139!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclée GESTALT IV --- HANDGESIGNEERD - SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 139
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN! kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclée GESTALT VI --- HANDGESIGNEERD --- SLECHTS 25 EXEMPLAREN!
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DAS FENSTER II Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen57 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Milvia Maglione - La Coeur kopen? Bied vanaf 30!
Milvia Maglione (1934) Italiaans La Coeur
Afmetingen54 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Antonio Segui - Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Kleurenoffset.Affiche ROLAND GARROS 1999
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 159!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER DURCHGANG Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 159
Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd.
TechniekGiclée
Afmetingen61 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Constant - handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde ets | 'De Executie' | 1982 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Constant - handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 475!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde droge-naald ets | 'Robot-kleur' | 1970 (INGELIJST)
TechniekDroge Naald
Afmetingen57 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Constant - handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 450!
Constant (1920-2005) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Fles' | 1971 (INGELIJST)
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 450
1 bieding
Reinhoud D'Haese - MASSAGE PARLOR kopen? Bied vanaf 198!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch MASSAGE PARLOR
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen78 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 198
Armando - Das Grab kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits ongetiteld
TechniekGiclée
Afmetingen107 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Armando - ohne Titel kopen? Bied vanaf 155!
TechniekGiclée
Afmetingen62 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 155
Armando - Rote Blume kopen? Bied vanaf 250!
TechniekGiclée
Afmetingen106 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Lucio del Pezzo - Litho - Labirintus kopen? Bied vanaf 50!
Lucio del Pezzo (1933) Italiaans Litho - Labirintus
TechniekLitho
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Armando - Kleurengiclee DIE BLUME Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 140!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Kleurengiclee DIE BLUME Handgesigneerd
TechniekGiclée
Afmetingen55 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 140
TechniekGiclée
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 169
Armando - Kleurengiclee DAS MEER Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 189!
TechniekGiclée
Afmetingen63 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 189
Antonio Segui - Litho zonder titel, ingelijst, kopen? Bied vanaf 50!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns Litho zonder titel, ingelijst,
TechniekLitho
Afmetingen30.5 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Antonio Segui - "Vêtements" - kleurenzeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Antonio Segui (1934-2022) Frans Argentijns "Vêtements" - kleurenzeefdruk
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Pierre Alechinsky - Ecouter dessiner kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Ecouter dessiner
TechniekLitho
Afmetingen32 x 45 cm (h x b)
€ 50
Paul de Lussanet - Liggend Naakt - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Paul de Lussanet (1940) Nederlands Liggend Naakt - Zeefdruk
Afmetingen37 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho kopen? Bied vanaf 40!
TechniekLitho
Afmetingen76 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Armando - giclee op linnen: Gestalt (Groot!) kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits giclee op linnen: Gestalt (Groot!)
TechniekGiclée
Afmetingen127 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
TechniekLitho
Afmetingen67 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 895
Armando - Giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen129 x 106.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 275
Constant - litho: New Babylon kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho: New Babylon
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 399
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Armando - Zeer grote giclee op linnen: Gestalt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Zeer grote giclee op linnen: Gestalt
TechniekGiclée
Afmetingen121 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
€ 250