12 rijmprenten, 1942, o.a Doeve, Bieruma Oosting, D. van Gelder, C. Eyck - Verkocht

12 rijmprenten, 1942, o.a Doeve, Bieruma Oosting, D. van Gelder, C. Eyck kopen? Bied vanaf 20!
12 rijmprenten, 1942, o.a Doeve, Bieruma Oosting, D. van Gelder, C. Eyck kopen? Bied vanaf 20!12 rijmprenten, 1942, o.a Doeve, Bieruma Oosting, D. van Gelder, C. Eyck kopen? Bied vanaf 20!12 rijmprenten, 1942, o.a Doeve, Bieruma Oosting, D. van Gelder, C. Eyck kopen? Bied vanaf 20!12 rijmprenten, 1942, o.a Doeve, Bieruma Oosting, D. van Gelder, C. Eyck kopen? Bied vanaf 20!12 rijmprenten, 1942, o.a Doeve, Bieruma Oosting, D. van Gelder, C. Eyck kopen? Bied vanaf 20!12 rijmprenten, 1942, o.a Doeve, Bieruma Oosting, D. van Gelder, C. Eyck kopen? Bied vanaf 20!12 rijmprenten, 1942, o.a Doeve, Bieruma Oosting, D. van Gelder, C. Eyck kopen? Bied vanaf 20!
  • Eppo Doeve (1907-1982)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Map met twaalf losse bladen, elk met een gedicht en een prent van een kunstenaar. De uitgave is uit 1942, van Holkema en Warendorf, met een inleiding van J.W.F Werumeus Buning. De prenten zijn van Eppo Doeve (3x), , T. Röling-Grolle (2x), G.V.A Roling (2x), Dirk van Gelder (2x), Charles Eyck (1x), J. Bieruma Oosting (1x), J.S Sjollema (1x). De losse bladen zijn in perfecte staat, de map (foto 1) is heel goed met wat gebruikssporen. Afm. bladen 27x39 cm.

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Eppo Doeve (1907-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42 )

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:10-11-2017 om 19:53
Eindtijd:24-11-2017 om 19:53
tverbeek
23 nov. / 16:35
€ 20