Dit item is niet beschikbaar
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ambacht Volendam, handgedecoreerde schaal
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958