Jan Willem van Borselen - 1825-1892. Boerin met koe in landschap - Verkocht

Jan Willem van Borselen - 1825-1892. Boerin met koe in landschap kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Jan Willem van Borselen - 1825-1892. Boerin met koe in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Willem van Borselen - 1825-1892. Boerin met koe in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Willem van Borselen - 1825-1892. Boerin met koe in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Willem van Borselen - 1825-1892. Boerin met koe in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Willem van Borselen - 1825-1892. Boerin met koe in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Willem van Borselen - 1825-1892. Boerin met koe in landschap kopen? Bied vanaf 95!Jan Willem van Borselen - 1825-1892. Boerin met koe in landschap kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  BuisArthouse
FA. (14)

104 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Jan Willem van Borselen (1825-1892)
TypeTekening / Aquarel
Periode1800 t/m 1899
TechniekPotlood
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
Lijst43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie tekening van Jan willem van Borselen, waarschijnlijk studie voor een olieverfZitten wat kleine bruine vlekjes in het papier, niet storend

Tekening in lijst

Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:17-02-2019 om 15:33
Eindtijd:27-08-2019 om 00:04
PieterJdw
26 aug. / 18:44
€ 95