18e eeuwse aquarel "grote Houtpoort Haarlem" ges. Verheijen - Verkocht

18e eeuwse aquarel "grote Houtpoort Haarlem" ges. Verheijen  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

18e eeuwse aquarel "grote Houtpoort Haarlem" ges. Verheijen  kopen? Bied vanaf 1!18e eeuwse aquarel "grote Houtpoort Haarlem" ges. Verheijen  kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Schilder : ges. Verheijen ( Jan Hendrik VERHEYEN (1778-1846 ? )
Titel/Voorstelling : " grote Houtpoort Haarlem "
Datering : ca. 1800
Medium / Techniek : aquarel
Maten : 85 x 35 cm ( papier ) en 90 x 40 (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed

Ongespecificeerd

FA. (112)

2969 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:30-08-2014 om 14:50
Eindtijd:13-09-2014 om 14:50
Biedingen (11)
Pref
12 sep. / 14:50
€ 55
Welkoop
12 sep. / 14:50
€ 50
Pref
08 sep. / 12:51
€ 45
Welkoop
08 sep. / 12:51
€ 40
Pref
08 sep. / 12:50
€ 35
Welkoop
08 sep. / 12:50
€ 30
Pref
08 sep. / 12:46
€ 25
Welkoop
08 sep. / 12:46
€ 20
Pref
08 sep. / 08:25
€ 12
Welkoop
08 sep. / 08:25
€ 10
Welkoop
30 aug. / 20:48
€ 1