18k witgouden collier - 40 cm

18k witgouden collier - 40 cm kopen? Bied vanaf 250!
18k witgouden collier - 40 cm kopen? Bied vanaf 250!18k witgouden collier - 40 cm kopen? Bied vanaf 250!18k witgouden collier - 40 cm kopen? Bied vanaf 250!18k witgouden collier - 40 cm kopen? Bied vanaf 250!18k witgouden collier - 40 cm kopen? Bied vanaf 250!18k witgouden collier - 40 cm kopen? Bied vanaf 250!
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekGoud
OnderwerpKetting
Afmetingen40 cm x 0.2 cm (h x b)
Gewicht3.7 gram
GemerktNederlands keur
18k witgouden collier - 40 cm

gedetailleerde omschrijving:

de ketting is 40 cm lang en 1,8 mm breed

gewicht 3,7 gram

de collier is in goede staat

18k gekeurd door Waarborg Holland

Wordt aangetekend en verzekerd gestuurd, met Fedex
kopers buiten de EU dienen rekening te houden met BTW en invoerrechten die zij moeten betalen
B15709

Sieraden

Alle sieraden (235)
Geplaatst door  CBjewellery
FA. (15 )

Lid sinds 2019
388 verkochte items
Alle items van deze verkoper (105)
0.2 cm
40 cm
Starttijd:06-11-2022 om 13:18
Eindtijd:19-11-2022 om 20:07
Openingsbod € 250
AfhalenNee is niet mogelijk
Objectlocaties Gravenhage,  Nederland