Jan Korthals - 1916/1972 Venezia - Verkocht

Jan Korthals - 1916/1972 Venezia kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Korthals - 1916/1972 Venezia kopen? Bied vanaf 25!Jan Korthals - 1916/1972 Venezia kopen? Bied vanaf 25!Jan Korthals - 1916/1972 Venezia kopen? Bied vanaf 25!Jan Korthals - 1916/1972 Venezia kopen? Bied vanaf 25!Jan Korthals - 1916/1972 Venezia kopen? Bied vanaf 25!Jan Korthals - 1916/1972 Venezia kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Astrid2240

Lid sinds 2022
18 verkochte items
  • Jan Korthals (1916-1972)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1964
TechniekAquarel
StijlRomantisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 31 cm (h x b)
Lijst43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
aquarel  of tekening uit 1964
kan dat niet zo goed zien

titel  Sancta  Maria dela  Salute Venezia
Jan Korthals is geboren in Amsterdam

De lijst is beige is gaaf met beige pass Partout met glas

Achterkant schilderij  is gespijkerd op hard karton karton heeft doorleefd uiterlijk
De lijst komt vandaan bij het lijstenhuis Amsterdam

Jan Korthals (1916-1972)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Astrid2240

Lid sinds 2022
18 verkochte items
33 cm
43 cm
31 cm
41 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-05-2022 om 14:32
Eindtijd:17-05-2022 om 19:33
WHLW
09 mei / 11:14
€ 25