1959 verzamelmap "3 Litho's" van graficus/kunstschilder Mart Kempers 1924-1993 - Verkocht

1959 verzamelmap "3 Litho's" van graficus/kunstschilder Mart Kempers 1924-1993 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 36,00

1959 verzamelmap "3 Litho's" van graficus/kunstschilder Mart Kempers 1924-1993 kopen? Bied vanaf 1!1959 verzamelmap "3 Litho's" van graficus/kunstschilder Mart Kempers 1924-1993 kopen? Bied vanaf 1!1959 verzamelmap "3 Litho's" van graficus/kunstschilder Mart Kempers 1924-1993 kopen? Bied vanaf 1!1959 verzamelmap "3 Litho's" van graficus/kunstschilder Mart Kempers 1924-1993 kopen? Bied vanaf 1!1959 verzamelmap "3 Litho's" van graficus/kunstschilder Mart Kempers 1924-1993 kopen? Bied vanaf 1!1959 verzamelmap "3 Litho's" van graficus/kunstschilder Mart Kempers 1924-1993 kopen? Bied vanaf 1!1959 verzamelmap "3 Litho's" van graficus/kunstschilder Mart Kempers 1924-1993 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)
  • Mart Kempers (1924-1993)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Mart Kempers 1924-1993
Titel/Voorstelling: "wegwerker/graafmachine/bulldozer"
Datering: 1959
Medium /Techniek : lithografie
Maten : 25 x 25 cm (bladmaat)
Gesigneerd:
Conditie : goed

Over de kunstenaar
Geboren in Enschede. Overleden in Amsterdam. Grafisch vormgever, kunstschilder, tekenaar en illustrator.

Prijzen
H.N. Werkmanprijs (1964)

Mart Kempers volgt onder docent Mart Stam de Kunstnijverheidsschool in Amsterdam, de latere Rietveld Academie. Kempers komt hier in contact met Dick Elffers, fotograaf Cas Oorthuis, schilder Melle, Emmy Andriesse, Ben Polak en Mike de Swaan. Na de oorlog werkt Kempers als grafisch ontwerper en in 1973 debuteert hij als vrij kunstenaar met schilderijen en grafiek. Zijn gouaches, aquarellen en litho’s zijn regelmatig tentoongesteld in eenmans- en groepstentoonstellingen.
Kempers is naast grafisch ontwerper en schilder vooral een illustrator. Hij doceert lange tijd het vak illustreren aan de Koninklijke Academie in Den Haag.

Vertegenwoordigd in de volgende bedrijfscollecties:
Kunstcollectie KPN, Den Haag
TNT Post Kunstcollectie, Den Haag

Dit item is verkocht voor 36,00
Starttijd:06-08-2016 om 13:21
Eindtijd:20-08-2016 om 21:21
Biedingen (14)
Mikos
20 aug. / 21:08
€ 36
Lasceau
20 aug. / 21:08
€ 31
Lasceau
20 aug. / 15:15
€ 26
Mikos
20 aug. / 14:59
€ 21
Lasceau
19 aug. / 16:44
€ 19
Mikos
19 aug. / 11:40
€ 17
Goudinees
19 aug. / 11:40
€ 15
Mikos
19 aug. / 11:40
€ 13
Goudinees
19 aug. / 11:38
€ 11
Mikos
19 aug. / 11:38
€ 9
Goudinees
18 aug. / 22:57
€ 7
Mikos
17 aug. / 20:57
€ 5
AMVH
17 aug. / 03:20
€ 3
ElisaE
06 aug. / 20:08
€ 1