Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd

Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Phil Grisel - 1965 - Aquarel - "Wulpse bewegingen in rood" - dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Phil Grisel (1923)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1965
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi aquarel van de Nederlandse kunstenaar Phil Grisel.
Titel: "Wulpse bewegingen in rood".
Dubbel gesigneerd.

Papiermaat 50 x 65 cm.
Beeldmaat 28,5 x 38 cm.

Hoewel vrij onbekend was Phil Grisel (1923-2008) een bijzonder veelzijdig en begaafd kunstenaar. Als schilder werkte hij in uiteenlopende stijlen, van figuratief tot zeer abstract.

Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt
Kan zonder achterblad verzonden worden.

Phil Grisel (1923)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

720 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:08-06-2022 om 10:00
Eindtijd:22-06-2022 om 20:15
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland