1e gehalte Zilver - Zilveren ring met markesietjes en gekleurde steen

1e gehalte Zilver - Zilveren ring met markesietjes en gekleurde steen kopen? Bied vanaf 29!
1e gehalte Zilver - Zilveren ring met markesietjes en gekleurde steen kopen? Bied vanaf 29!1e gehalte Zilver - Zilveren ring met markesietjes en gekleurde steen kopen? Bied vanaf 29!1e gehalte Zilver - Zilveren ring met markesietjes en gekleurde steen kopen? Bied vanaf 29!1e gehalte Zilver - Zilveren ring met markesietjes en gekleurde steen kopen? Bied vanaf 29!1e gehalte Zilver - Zilveren ring met markesietjes en gekleurde steen kopen? Bied vanaf 29!1e gehalte Zilver - Zilveren ring met markesietjes en gekleurde steen kopen? Bied vanaf 29!
  • 1e gehalte Zilver
TypeDesign
Periode1930 t/m 1949
StijlZilver/Goud
Afmetingen2.8 cm x 1.6 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
De aangeboden Zilveren ring in perfecte staat , gemerkt 925 . De aangegeven afmeting is vooraan de ring , ring 1,7 cm  Op ringmaat 59  zie afbeelding
Zie alle afbeeldingen voor eigen indruk aangeboden ring
zorgvuldige verzending
De juiste en goedkoopste prijs met Bpost met aangetekende zending

Gedragen ring in heel mooie staat

1e gehalte Zilver

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  arenagent

Lid sinds 2020
46 verkochte items
1.6 cm
2.8 cm
Starttijd:05-05-2020 om 16:06
Eindtijd:31-05-2020 om 11:06
Openingsbod € 29
ObjectlocatieGent,  België
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie