Floris Meydam - 2 blauw groene vaasjes - Verkocht

Floris Meydam - 2 blauw groene vaasjes kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Floris Meydam - 2 blauw groene vaasjes kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - 2 blauw groene vaasjes kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - 2 blauw groene vaasjes kopen? Bied vanaf 50!Floris Meydam - 2 blauw groene vaasjes kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Aromajip
FA. (4)

Lid sinds 2017
75 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Floris Meydam (1919-2011)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen14.5 cm x 9 cm (h x b)
Gewicht904 gram
GemerktOngemerkt
2 hele mooie groen/blauwe vaasjes van Floris Meydam.
In prima staat, onbeschadigd en zonder aanslag.

Floris Meydam (1919-2011)

Alle items van deze designer(1)
Geplaatst door  Aromajip
FA. (4)

Lid sinds 2017
75 verkochte items
9 cm
14.5 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-05-2022 om 15:05
Eindtijd:29-05-2022 om 17:28
HansSchellekens
29 mei / 15:11
€ 50