Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen - Verkocht

Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!
Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!Xenia Eraclide Vreme - 2 Glasschilderingen kopen? Bied vanaf 35!
  • Xenia Eraclide Vreme (1930-2007)
Jaartal1997
TechniekAcryl
DragerGlas
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
Lijst25 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Dit lot bestaat uit 2 werkjes die op las zijn geschilderd. Ze zijn ingelijst in houten lijstjes. De glasschilderingen zijn in perfecte staat de lijstjes hebben wat gebruikssporen.

Xenia Eraclide Vreme (1930-2007)

RoemeensRoemeensAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
145 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
25 cm
25 cm
23 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-11-2020 om 16:27
Eindtijd:02-01-2020 om 17:01
MagdalenaG
02 jan. / 13:31
€ 30