2 ingelijste zeefdrukken

2 ingelijste zeefdrukken kopen? Bied vanaf 100!
2 ingelijste zeefdrukken kopen? Bied vanaf 100!2 ingelijste zeefdrukken kopen? Bied vanaf 100!2 ingelijste zeefdrukken kopen? Bied vanaf 100!2 ingelijste zeefdrukken kopen? Bied vanaf 100!2 ingelijste zeefdrukken kopen? Bied vanaf 100!2 ingelijste zeefdrukken kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  smoke2007

Lid sinds 2017
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Piet Warffemius (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Set van 2 nette ingelijste zeefdrukken

a) “Langzaam sneller” Gesigneerd en gedateerd 1995 m.o. Getiteld l.o. en genummerd 34/60 r.o. Zeefdruk 29,6 x 61,7 cm (BOG) In lijst: 61 x 86 b) “Fly my sadness” Gesigneerd en gedateerd 1996 m.o. Getiteld l.o. en genummerd e.a. r.o. Zeefdruk 29,6 x 61,7 cm (BOG) In lijst: 61 x 86 cm

Piet Warffemius (1956)

Alle items van deze kunstenaar(17)
Geplaatst door  smoke2007

Lid sinds 2017
0 verkochte items
Starttijd:03-11-2017 om 17:40
Eindtijd:10-11-2017 om 17:40
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland