2 originele litho's van Alexander Calder uit DLM 156 - Verkocht

2 originele litho's van Alexander Calder uit DLM 156 kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 60,00

2 originele litho's van Alexander Calder uit DLM 156 kopen? Bied vanaf 10!2 originele litho's van Alexander Calder uit DLM 156 kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  nukre

129 verkochte items
  • Alexander Calder (1898-1976)
GesigneerdHandgesigneerd

Twee bijzondere fraaie originele en leuke litho's van Alexander Calder uit 1966. Deze litho's  zijn gedrukt op de persen van uitgeverij Maeght uit Parijs en komt uit de beroemde DLM serie. Litho's zitten op één blad. Ze zijn daardoor gezamenlijk in te lijsten als 1 werk, maar ook als twee aparte litho's.

formaat samen: 56 x 38, apart 28 x 38
techniek: litho
jaar: 1966
uitgeverij: Maeght Parijs

Komt uit het beroemde franse kunstblad 'derriere le Miroir nummer 156.  Deze uitgave was helemaal gewijd aan Alexander Calder.

verzendkosten: 7,50 standaard, 9,00 aangetekende. Belgie 14 euro

Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:03-10-2013 om 16:47
Eindtijd:10-10-2013 om 16:47
Biedingen (12)
SoKo
10 okt. / 02:28
€ 60
Hoogeveen
10 okt. / 02:27
€ 50
SoKo
10 okt. / 02:27
€ 50
Hoogeveen
07 okt. / 20:35
€ 45
Pennarts
07 okt. / 20:35
€ 45
Hoogeveen
07 okt. / 14:19
€ 40
Pennarts
07 okt. / 14:19
€ 35
Hoogeveen
04 okt. / 23:00
€ 25
Pennarts
04 okt. / 23:00
€ 25
Hoogeveen
04 okt. / 22:59
€ 20
Pennarts
04 okt. / 22:59
€ 15
Hoogeveen
03 okt. / 20:34
€ 10