Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" - Verkocht

Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!
Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!Wilfred Voet - 2 x ets - "Een bos sedum" & "Uitzicht uit een hotel" kopen? Bied vanaf 25!
  • Wilfred Voet (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
2 etsen van Wilfred Voet

1)
Titel: Uitzicht uit een hotel
Oplage: 15/60
Jaar: 1981
Afmetingen: 33 x 29,5 cm / 65 x 50 cm

2)
Titel: Een bos sedum
Oplage: 24/60
Jaar: 1978
Afmetingen: 16 x 21 cm / 39 x 43,5 cm

Beide etsen zijn in zeer goede staat.

Ophalen of verzenden
De werken gaan zeer goed verpakt en aangetekend met de post mee.

Wilfred Voet (1935)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  ISJ
FA. (2)

105 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-01-2020 om 12:29
Eindtijd:27-02-2020 om 19:37
isabel1303
27 feb. / 14:57
€ 35