20-22K Goud - Wilhelmina 5 gulden goud1912

20-22K Goud - Wilhelmina 5 gulden goud1912 kopen? Bied vanaf 285!
20-22K Goud - Wilhelmina 5 gulden goud1912 kopen? Bied vanaf 285!20-22K Goud - Wilhelmina 5 gulden goud1912 kopen? Bied vanaf 285!20-22K Goud - Wilhelmina 5 gulden goud1912 kopen? Bied vanaf 285!
  • 20-22K Goud
Type kunstwerk Sieraden
Jaartal 1912
Techniek Overig
Onderwerp Historisch
Afmetingen 1.8 x 1.8 cm (h x b)
Gewicht 3.36 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Een prachtige munt 100% echt gouden vijfje
Munt in depot opslag

Gouden vijfjes zijn tussen 1826-1912 in verschillende oplages geslagen. Het Gouden Vijfje van 1912 is in een oplage van 1.000.000 geslagen. Op de voorkant van deze munt, is een portret van Koningin Wilhelmina met opgestoken haar. Een vijfje weegt 3,36 gram en bevat 900/1000 (90%) goud = 3,024 gram puur goud per munt.Diameter 18 mm
Dit is het enige jaar dat de gouden 5 Gulden munt met de beeldenaar van Koningin Wilhelmina geslagen is. Deze Wilhelmina munt uit 1912 is daarom zeer gewild bij de verzamelaars.

De munt wordt goed en aangetekend verzonden
Gouden vijfje in goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venhuizen, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00

20-22K Goud

Alle sieraden (1)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
79 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)