Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ted Hoefsloot is in 1930 in Amsterdam geboren en heeft aan de grafische school gestudeerd in 1955 is hij naar Zuid Afrika vertrokken en daar is hij in 2013 overleden.
Werk van hem bevind zich in veel particuliere verzamelingen.
3 x litho afmeting: 42x30
in een goede conditie, zo te zien zijn ze later ingekleurd.
Starttijd | 17-2-2015 om 16:01 |
Eindtijd | 3-3-2015 om 16:01 |