Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 prachtige Russische Matroesjka’s, gesigneerd - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 prachtige Russische Matroesjka’s, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 20,00

Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 prachtige Russische Matroesjka’s, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 prachtige Russische Matroesjka’s, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 prachtige Russische Matroesjka’s, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 prachtige Russische Matroesjka’s, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 prachtige Russische Matroesjka’s, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 prachtige Russische Matroesjka’s, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 prachtige Russische Matroesjka’s, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Niet of onleesbaar gesigneerd - 3 prachtige Russische Matroesjka’s, gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

510 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeVaria
Jaartal1993
Afmetingen23 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
3 prachtige Matroesjka’s
gesigneerd en gedateerd aan onderkant
Lindehout en prachtig beschilderd met veel goud
Jaar 1993
Land van herkomst is Rusland
Uitstekende staat - nauwelijks gebruikt met minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdom
Afmetingen grootste 23 cm

Geen grote beschadigingen

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer(44)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

510 verkochte items
10
23
10
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:14-12-2019 om 12:55
Eindtijd:21-12-2019 om 21:52
Biedingen (3)
Bouwman01
20 dec. / 23:55
€ 20
Drsg
20 dec. / 23:55
€ 15
Bouwman01
20 dec. / 23:15
€ 10