Ger Dekkers - 360 degrees turned dikes, neeltje Jans, Zeeland - Verkocht

Ger Dekkers - 360 degrees turned dikes, neeltje Jans, Zeeland kopen? Bied vanaf 40!
Ger Dekkers - 360 degrees turned dikes, neeltje Jans, Zeeland kopen? Bied vanaf 40!Ger Dekkers - 360 degrees turned dikes, neeltje Jans, Zeeland kopen? Bied vanaf 40!Ger Dekkers - 360 degrees turned dikes, neeltje Jans, Zeeland kopen? Bied vanaf 40!Ger Dekkers - 360 degrees turned dikes, neeltje Jans, Zeeland kopen? Bied vanaf 40!
  • Ger Dekkers (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
TechniekOffset
StijlMinimalistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen67.5 cm x 67.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Offset lithografie / fotoprint van Ger Dekkers uit 2000: potlood gesigneerd r.o. en getiteld l.o. Oplage 43/60.
Zeer goed exemplaar, formaat incl. 67,5 x 67,5 cm. Beeld 51,5 x 51,5 cm.

Exemplaar zonder noemenswaardige gebruikssporen

Ger Dekkers (1929)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  ffagott
FA. (7 )

381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
67.5 cm
67.5 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:26-09-2018 om 10:17
Eindtijd:03-10-2018 om 21:44
Biedingen (6)
jpmr5503
03 okt. / 19:10
€ 65
wijnandbredewold
03 okt. / 19:10
€ 60
wijnandbredewold
30 sep. / 15:06
€ 55
jpmr5503
30 sep. / 15:06
€ 50
wijnandbredewold
30 sep. / 15:06
€ 50
jpmr5503
26 sep. / 21:28
€ 40