Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering .

Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 450!
Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 450!Anton Heyboer - 4 vrouwen .Krachtige sierlijke kleurige schildering . kopen? Bied vanaf 450!

Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
76 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Anton Heyboer (1924-2005)
Jaartal1988
TechniekAcryl
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen78 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Geschilderd door Anton Heyboer in 1988 met acrylverf op Hahnemühle papier .
Krachtige  sierlijke kleurige schildering .
Afmetingen : 78 cm x 108 cm .
Vpprstelling : 4 vrouwen .
Conditie : Zo goed als nieuw .
Herkomst : Gekocht in 1988 van Anton Heyboer .
Wordt aangetekend verzonden .

Zo goed als nieuw .

Anton Heyboer (1924-2005)

Alle items van deze kunstenaar(50)
Geplaatst door  Gesta

Lid sinds 2020
76 verkochte items
108 cm
78 cm
Starttijd:04-08-2022 om 20:47
Eindtijd:10-08-2022 om 19:03
Openingsbod€ 450
ObjectlocatieOirschot, Nederland