5 miniatuur etsen - natuur afbeeldingen in paspartou - in lijst

 5 miniatuur etsen - natuur afbeeldingen in paspartou -  in lijst kopen? Bied vanaf 75!
 5 miniatuur etsen - natuur afbeeldingen in paspartou -  in lijst kopen? Bied vanaf 75! 5 miniatuur etsen - natuur afbeeldingen in paspartou -  in lijst kopen? Bied vanaf 75! 5 miniatuur etsen - natuur afbeeldingen in paspartou -  in lijst kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  A7H7F7

0 verkochte items
  • Jan van Winkel (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Etsen van de graficus Jan van Winkel

Zeer precies en authentiek weergegeven, prachtige miniatuur natuuretsen

gedateerd: feb. 1981 - per stuk handgesigneerd - allen orgineel.

afhalen na betaling

Starttijd:25-02-2015 om 23:57
Eindtijd:11-03-2015 om 23:57
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieNederland