Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. - Verkocht

Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!
Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!Bitia Rosendor - 6 diverse werkjes. kopen? Bied vanaf 39!
  • Bitia Rosendor (-2013)
Jaartal1990
DragerHardboard
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bitia Rosendor is geboren op  14 December 1920 in Jerusalem. In 1940 is ze vertrokken naar de Verenigde staten van Amerika, waar ze in 1941 is begonnen met schilderen.
Op latere leeftijd is ze verhuisd naar Belgie (Knokke - Heist) alwaar ze in 2011 is overleden.

sommige hoekjes beetje gedeukt.

Bitia Rosendor (-2013)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Njoyart
FA. (6)

Lid sinds 2020
219 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
25 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 36,80 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2022 om 17:16
Eindtijd:13-08-2022 om 15:06
Pijasso
13 aug. / 05:48
€ 32