6 hoogwaardige silverplate bekers,gemerkt gebruder Hepp .90,omstreeks 1925. - Verkocht

6 hoogwaardige silverplate bekers,gemerkt gebruder Hepp .90,omstreeks 1925. kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

6 hoogwaardige silverplate bekers,gemerkt gebruder Hepp .90,omstreeks 1925. kopen? Bied vanaf 20!6 hoogwaardige silverplate bekers,gemerkt gebruder Hepp .90,omstreeks 1925. kopen? Bied vanaf 20!6 hoogwaardige silverplate bekers,gemerkt gebruder Hepp .90,omstreeks 1925. kopen? Bied vanaf 20!6 hoogwaardige silverplate bekers,gemerkt gebruder Hepp .90,omstreeks 1925. kopen? Bied vanaf 20!6 hoogwaardige silverplate bekers,gemerkt gebruder Hepp .90,omstreeks 1925. kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Paprikatuin
FA. (1)

27 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeVaria

Aangeboden 6 topkwaliteitbekers van de gebr.Hepp,Pforzheim Duitsland.Gesticht in 1863.Vanaf eind 19 e eeuw waren zij topontwerpers en fabrikanten van servies voor stoombootcruisers,de meest elegante hotels en het derde rijk..Zij vonden een speciaal procedé uit om silverplateware een ongewoon lange levensduur te geven.De fabriek werd op het einde van WO 2 platgebombardeerd.Deze bekers hebben een strak,modern design en zijn,niettegenstaande ze niet zijn gepoetst in topstaat.Elke beker is 8 cm.hoog en weegt 150 gram.Ophalen kan,verzending in overleg maar steeds ten laste van de koper.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Paprikatuin
FA. (1)

27 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:22-01-2018 om 19:16
Eindtijd:29-01-2018 om 19:16
jasperteijsse
27 jan. / 20:07
€ 20