Niet of onleesbaar gesigneerd - 6 mooie litho's naar C. Brandenburg, Theo Dijkwiel en H.E. Roodenburg - Verkocht

6 mooie litho's naar C. Brandenburg, Theo Dijkwiel en H.E. Roodenburg kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

6 mooie litho's naar C. Brandenburg, Theo Dijkwiel en H.E. Roodenburg kopen? Bied vanaf 1!6 mooie litho's naar C. Brandenburg, Theo Dijkwiel en H.E. Roodenburg kopen? Bied vanaf 1!6 mooie litho's naar C. Brandenburg, Theo Dijkwiel en H.E. Roodenburg kopen? Bied vanaf 1!6 mooie litho's naar C. Brandenburg, Theo Dijkwiel en H.E. Roodenburg kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

6 mooie litho's

naar C. Brandenburg: Damrak Amsterdam

naar Theo Dijkwiel: Molen Den Haag

naar Theo Dijkwiel: Riviergezicht Dordrecht

naar Theo Dijkwiel: Brugje Loosduinen

naar H.E. Roodenburg: Montelbaanstoren Amsterdam

naar H.E. Roodenburg: Dom Utrecht

Afmetingen litho's : 15cm x 24cm

Statud: Goed

Verzenden mogelijk

Zie ook mijn andere advertenties

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:06-01-2016 om 14:38
Eindtijd:20-01-2016 om 14:38
Biedingen (8)
dank
20 jan. / 11:46
€ 15
jeko
20 jan. / 11:46
€ 13
dank
19 jan. / 17:30
€ 11
jeko
19 jan. / 17:30
€ 9
dank
19 jan. / 17:29
€ 7
jeko
19 jan. / 17:29
€ 5
dank
18 jan. / 20:46
€ 3
Marai
07 jan. / 16:02
€ 1