Niet of onleesbaar gesigneerd - 6x ets op zijde, religieuze voorstellingen - Verkocht

6x ets op zijde, religieuze voorstellingen kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

6x ets op zijde, religieuze voorstellingen kopen? Bied vanaf 10!6x ets op zijde, religieuze voorstellingen kopen? Bied vanaf 10!6x ets op zijde, religieuze voorstellingen kopen? Bied vanaf 10!6x ets op zijde, religieuze voorstellingen kopen? Bied vanaf 10!6x ets op zijde, religieuze voorstellingen kopen? Bied vanaf 10!6x ets op zijde, religieuze voorstellingen kopen? Bied vanaf 10!6x ets op zijde, religieuze voorstellingen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (90)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
GesigneerdHandgesigneerd

6 etsen gedrukt op zijde, waarvan 5 gesigneerd. De gekleurde etsen zijn met de hand ingekleurd.

1. geplaatst achter stevig passepartout, afm. 40,5x50, beeld 24x32 cm.

2. geplaatst achter slap passepartout met zwarte rand, 48x38, beeld 35x23 cm

3. vrouw met kind, doek 23,5x29 cm

4. zwartwit, doek 19,5x27,5 cm.

5. Kerststal, doek 40,5x34 cm

6. Twee mannen, doek 23x34 cm

Verzending tussen twee platen, 8 euro, aangetekend 9,65

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:14-02-2018 om 21:07
Eindtijd:28-02-2018 om 21:07
Aapeloekie
14 feb. / 22:23
€ 10