7 werken van Guillaume Lo-A-Njoe uit 1966 - Verkocht

7 werken van Guillaume Lo-A-Njoe uit 1966 kopen? Bied vanaf 130!
7 werken van Guillaume Lo-A-Njoe uit 1966 kopen? Bied vanaf 130!7 werken van Guillaume Lo-A-Njoe uit 1966 kopen? Bied vanaf 130!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)

Guillaume Lo-A-Njoe

gemengde techniek inkt en aquarel

papiermaat:50 cm breed en 61 cm hoog

2 van de werken zijn gesigneerd in pen

kan verzonden worden in een koker dit kost € 12,50

Maar ophalen in Amsterdam mag ook.

De eerst foto heeft een rode gloed maar in het echt is hij dezelfde kleur als de andere foto's

Dit item is verkocht voor 130,00
Starttijd:26-03-2013 om 20:33
Eindtijd:02-04-2013 om 21:33
fghering
02 apr. / 20:57
€ 130