Potterie De Driehoek - 7x schenkkan - Verkocht

Potterie De Driehoek - 7x schenkkan  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Potterie De Driehoek - 7x schenkkan  kopen? Bied vanaf 50!Potterie De Driehoek - 7x schenkkan  kopen? Bied vanaf 50!Potterie De Driehoek - 7x schenkkan  kopen? Bied vanaf 50!Potterie De Driehoek - 7x schenkkan  kopen? Bied vanaf 50!Potterie De Driehoek - 7x schenkkan  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Obe
FA. (10)

588 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Potterie De Driehoek (1935-1970)
TypeGlas / Keramiek
StijlFifties
Afmetingen24 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht5000 gram
GemerktHandgesigneerd

Collectie van 7 schenkkannen van potterie De Driehoek.
Allen puntgaaf en enkele onderop gemerkt.
Alle modellen staan afgebeeld in het boek over De Driehoek.
De inhoud van de kannen is 1-1.5 liter.

Kan alleen afgehaald worden

Allen gaaf

Potterie De Driehoek (1935-1970)

Alle items van deze designer
Geplaatst door  Obe
FA. (10)

588 verkochte items
15
24
15
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:24-07-2018 om 17:10
Eindtijd:04-08-2018 om 22:00
harwich24hslaan
29 jul. / 19:20
€ 50