Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn

Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!
Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!Harry van Kruiningen - 8 gesigneerde litho's in map: Het lied van heer Halewijn kopen? Bied vanaf 200!
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Kunstmap uit 1956  'het lied van Heer Halewijn', waarin de dicht tekst van het lied wordt vergezeld door 8 litho's van kunstenaar Harry van Kruiningen. Alle litho's zijn met de hand gesigneerd door Van Kruiningen en zitten in losse mapjes per versdeel in een soort passepartout. De map als geheel is nogmaals gesigneerd en genummerd. Dit is 223 van de oplage van 250. Het geheel verkeert in zeer nette staat zonder noemenswaardige gebreken. Zie voor een eigen beeld de vele bijgevoegde foto's.

Starttijd:28-07-2022 om 09:55
Eindtijd:11-08-2022 om 19:15
Openingsbod € 200
ObjectlocatieEzinge,  Nederland