Paul Bodifee - 9007-7, boerderij aan het water - Verkocht

Paul Bodifee - 9007-7, boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 50!
Paul Bodifee - 9007-7, boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 50!Paul Bodifee - 9007-7, boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 50!Paul Bodifee - 9007-7, boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 50!
  • Paul Bodifee (1866-1938)
DragerBoard
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 cm x 35 cm (h x b)
Lijst33 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Paul Bodifee, boerderij aan het water
olie op board, 25,5 x 35 cm /  lijst: 33 x 42 cm
staat schilderij: oppervlaktevuil en verkleurde vernis door de tijd / staat lijst: slijtschade door de tijd.

U kunt dit werk ophalen bij ons in Nieuwersluis
Voor meer informatie over de conditie van dit werk, kunt u contact met ons opnemen.
ConditieRedelijk

Paul Bodifee (1866-1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (82)

1248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (193)
42 cm
33 cm
35 cm
25.5 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-10-2022 om 15:13
Eindtijd:24-10-2022 om 14:25
M_Art
22 okt. / 00:09
€ 45