Karel Appel - A Beast Drawn Man (Zeldzame litho)

Karel Appel - A Beast Drawn Man (Zeldzame litho) kopen? Bied vanaf 719!
Karel Appel - A Beast Drawn Man (Zeldzame litho) kopen? Bied vanaf 719!Karel Appel - A Beast Drawn Man (Zeldzame litho) kopen? Bied vanaf 719!Karel Appel - A Beast Drawn Man (Zeldzame litho) kopen? Bied vanaf 719!Karel Appel - A Beast Drawn Man (Zeldzame litho) kopen? Bied vanaf 719!Karel Appel - A Beast Drawn Man (Zeldzame litho) kopen? Bied vanaf 719!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75

A Beast Drawn Man was de één na laatste uit een serie van 7, samen met Bert Schierbeek gemaakt.
- Zeer oude zeefdruk

- Jaartal: 1961

- Gesigneerd en genummerd in potlood

- Oplage 75 exemplaren - (45/75)

- Kleur ietswat vervaagd maar nog steeds in topconditie (lijmresten op achterkant uit vorige inlijsting).

- Watermerk Arches-papier op de achterkant terug te vinden

- Wordt verzekerd en aangetekend verzonden inclusief een T&T-link

Starttijd:30-09-2022 om 20:32
Eindtijd:07-10-2022 om 19:58
Openingsbod € 719
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLier,  België