Marcel Pinas - A fake exprerssion - Verkocht

Marcel Pinas - A fake exprerssion kopen? Bied vanaf 75!
Marcel Pinas - A fake exprerssion kopen? Bied vanaf 75!Marcel Pinas - A fake exprerssion kopen? Bied vanaf 75!Marcel Pinas - A fake exprerssion kopen? Bied vanaf 75!Marcel Pinas - A fake exprerssion kopen? Bied vanaf 75!Marcel Pinas - A fake exprerssion kopen? Bied vanaf 75!
  • Marcel Pinas (1971)
Jaartal2001
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.5 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Marcel Pinas is een in Suriname geboren kunstenaar.  Zijn kunst wortelt inj de cultuur van de Aukaners waar hij van afstamt. Veelvuldig komen in zijn werk de Afakasymbolen voor. Hij had internationaal diverse solotentoonstellingen.

Marcel Pinas (1971)

SurinaamsSurinaamsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Robfloor

Lid sinds 2019
8 verkochte items
23 cm
30.5 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:12-03-2019 om 15:21
Eindtijd:24-03-2019 om 19:18
Theo_Ruyters
13 mrt. / 08:46
€ 75