A. Huijsmans-evers: Aquarel, bouw van Coentunnel. - Verkocht

A. Huijsmans-evers: Aquarel, bouw van Coentunnel. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

A. Huijsmans-evers: Aquarel, bouw van Coentunnel. kopen? Bied vanaf 1!A. Huijsmans-evers: Aquarel, bouw van Coentunnel. kopen? Bied vanaf 1!A. Huijsmans-evers: Aquarel, bouw van Coentunnel. kopen? Bied vanaf 1!A. Huijsmans-evers: Aquarel, bouw van Coentunnel. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  johannespassion

Lid sinds 2018
25 verkochte items
  • A.G.M. Huijsmans-Evers (1918-1989)
TypeTekening / Aquarel

Titel: Bouw van Coentunnenl

Jaartal: 1966

Afmetingen: 54cm x 65.5cm

Gesigneerd: A.G.M. Huijsmans-evers   middenonder.

Oplage:1

Ingelijst: nee

materiaal/techniek: Papier, aquarel

Conditie:goed

Wij laten de aquarel verzenden.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:05-01-2018 om 15:53
Eindtijd:12-01-2018 om 15:53
schoffel
11 jan. / 22:43
€ 1