Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een bijzonder mooi en leuk formaat stilleven met fruitschaal en wijnfles van de rotterdamse schilder van stadsgezichten, landschappen en stillevens. Het olieverf op doek is in zeer goede staat staat en is mooi gelijst. Het is ready to hang. Kosten van verzending 25 euro
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 31-8-2014 om 21:25 |
Eindtijd | 7-9-2014 om 21:25 |