A. van Gilst -- olieverf op doek -- stadspoortje - Verkocht

A. van Gilst  --  olieverf op doek  --  stadspoortje kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 240,00

A. van Gilst  --  olieverf op doek  --  stadspoortje kopen? Bied vanaf 50!A. van Gilst  --  olieverf op doek  --  stadspoortje kopen? Bied vanaf 50!A. van Gilst  --  olieverf op doek  --  stadspoortje kopen? Bied vanaf 50!A. van Gilst  --  olieverf op doek  --  stadspoortje kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  artv
FA. (4)

137 verkochte items
  • Arnout van Gilst (1898-1981)

Aangeboden een sfeervol stadsgezicht, olieverf op doek 40x50 cm (met iets beschadigde lijst 53x63 cm), l.o. gesigneerd. Het werk is in prima conditie; de verf is mooi dik opgebracht.

Verzending mogelijk (€10 NL; €22 B).

Arnout van Gilst (1898-1981)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  artv
FA. (4)

137 verkochte items
Dit item is verkocht voor 240,00
Starttijd:31-03-2015 om 12:06
Eindtijd:07-04-2015 om 12:21
Biedingen (16)
mappart
07 apr. / 12:14
€ 240
estellas
07 apr. / 12:13
€ 220
mappart
07 apr. / 12:13
€ 200
mappart
07 apr. / 12:12
€ 190
estellas
07 apr. / 12:12
€ 180
estellas
07 apr. / 12:10
€ 160
mappart
07 apr. / 12:10
€ 150
estellas
07 apr. / 12:10
€ 150
mappart
07 apr. / 12:08
€ 120
estellas
07 apr. / 12:08
€ 110
mappart
07 apr. / 12:08
€ 100
estellas
07 apr. / 12:05
€ 70
versius
07 apr. / 12:05
€ 65
estellas
07 apr. / 11:58
€ 60
versius
07 apr. / 11:41
€ 55
mappart
07 apr. / 09:43
€ 50