A. Wortel, ingekleurde ets; Hij kwam en deelde 't doormidden.. - Verkocht

A. Wortel, ingekleurde ets; Hij kwam en deelde 't doormidden.. kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 55,00

Geplaatst door  DUCK43

Lid sinds 2017
2 verkochte items
  • Ans Wortel (1929-1996)
GesigneerdHandgesigneerd

handgesigneerd 1-50

ingelijst, uitstekende staat; 60 x 80 cm

volledige tekst: hij kwam en deelde 't doormidden en ieder van ons groeide in de ruimnte die haar werd gelaten.. en in d ehoogte kwam 't donker

en 't deed er niet meer toe hoe we waren geworden, althans... niet voor ons

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:04-09-2017 om 13:49
Eindtijd:18-09-2017 om 13:49
galerietweebijdrie
06 sep. / 22:32
€ 55