Niet of onleesbaar gesigneerd - A34, zeefdruk - Verkocht

A34, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
A34, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!A34, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!A34, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!A34, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!A34, zeefdruk kopen? Bied vanaf 30!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Escher-achtig pentagram met de gekmakende titel “A34” van een vooralsnog als “Koos” bekendstaande kunstenaar.  Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1972), getiteld en genummerd (5/17) linksonder.  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO (jawel!); in zeer goede conditie.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk perfect.

Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 48cm x48cm (beeld)

QQGEO

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (45)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178)

3089 verkochte items
Alle items van deze verkoper (224)
Dit item is verkocht voor 63,00
Starttijd:07-11-2017 om 18:00
Eindtijd:20-11-2017 om 19:00
Biedingen (6)
Leendert
20 nov. / 18:41
€ 63
Joost_Andel
20 nov. / 18:41
€ 58
Joost_Andel
20 nov. / 11:52
€ 53
olafkraak
20 nov. / 11:52
€ 48
Joost_Andel
20 nov. / 11:52
€ 43
olafkraak
13 nov. / 21:43
€ 30