Aad de Haas - MAANMAN - Verkocht

Aad de Haas - MAANMAN kopen? Bied vanaf 30!
Aad de Haas - MAANMAN kopen? Bied vanaf 30!Aad de Haas - MAANMAN kopen? Bied vanaf 30!Aad de Haas - MAANMAN kopen? Bied vanaf 30!Aad de Haas - MAANMAN kopen? Bied vanaf 30!Aad de Haas - MAANMAN kopen? Bied vanaf 30!Aad de Haas - MAANMAN kopen? Bied vanaf 30!
  • Aad de Haas (1920-1972)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekHout/Linosnede
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31 cm x 25 cm (h x b)
Passe-partout55 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

Linosnede van Aad de Haas uit de periode 1966-1968. Afgedrukt in 1976 op Japans papier door Nel de Haas. Monogram en signatuur in potlood. Oplage 50 exemplaren plus enkele hc.
Zeer goede conditie.

Aad de Haas (1920-1972)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  loverendale
FA. (19)

516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
40 cm
55 cm
25 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 34,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-09-2022 om 13:36
Eindtijd:04-10-2022 om 21:03
Mischavv
27 sep. / 00:16
€ 30