Aafke Kelly - Fanning blues on the beach

Aafke Kelly - Fanning blues on the beach kopen? Bied vanaf 49!
Aafke Kelly - Fanning blues on the beach kopen? Bied vanaf 49!Aafke Kelly - Fanning blues on the beach kopen? Bied vanaf 49!
  • Aafke Kelly (1948)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Abstract
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Incl. lijst 73 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Abstract minimalisme
Conditie van zowel werk als lijst zeer goed

Aafke Kelly (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  nelleke1958
201 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
94 cm
73 cm
76 cm
55 cm